سه شنبه، 26 تیر 1397 تاریخ آخرین بروزرسانی   1397/04/25 16:35:47 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

پیام تبریک مدیرعامل بیمه‌کوثر به‌مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل بیمه‌کوثر به‌مناسبت روز خبرنگارمعلمی به‌نام خبرنگاربزرگان گفته‌اند که معلمی شغل انبیاست؛ زیرا رسالتش آگاهی‌بخشی به ذهن‌ها، بارور کردن اندیشه‌ها و هدایت افکار در مسیر نیکی‌هاست... و ما باور داریم در دنیای امروز «خبرنگار» نیز همین وظیفه حیاتی را بر دوش می‌کشد. او معلمی است که آسایش و آرامش خویش را فدای یافتن حقایق می‌کند و پس از آن، تمام همت و تلاش خویش را به کار می‌بندد تا همچون آموزگاری مهربان، همه دانسته‌هایش را صادقانه و خالصانه در اختیار یکایک مخاطبان قرار دهد.

در روزگار پر از اخبار و اطلاعات و زمانه رسانه‌های پرشمار ارتباطی، نور دانایی جامعه بی‌تردید مرهون شمع وجود خبرنگارانی است که به حرمت سوگند پروردگار بر قلم، هیچگاه قداست کار خویش را نشکسته‌اند.

17 مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی، یکی از همین خبرنگاران روشن‌ضمیری است که در میدان مبارزه با تاریکی و ناآگاهی با تمام نیرو حضور یافت و سرانجام کبوتر روحش به ملکوت اعلی پیوست. جسمش آن روز قلم شد و خونش مرکب، تا سنگینی وظیفه‌ی یک خبرنگار متعهد را فریاد کند و یادآور شود روایت راستین اخبار و انتقال بی‌پیرایه وقایع می‌تواند اجری به بزرگی جهاد و شهادت داشته باشد.

اینجانب، مجید مشعلچی فیروزآبادی، به نمایندگی از خانواده بزرگ بیمه کوثر روز «خبرنگار» را گرامی می‌دارم و این مناسبت را به شما خبرنگاران، تصویرگران، گزارشگران و سایر همکارانتان، از صمیم قلب تبریک می‌گویم. امیدوارم با اتکال به حضرت احدیت و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) توفیق ایفای وظایف به بهترین وجه و در تمام عرصه‌ها روزی‌تان گردد.


تاریخ انتشار: سه شنبه، 17 مرداد 1396 ساعت 09:07:32 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 17 مرداد 1396 ساعت 09:19:49 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:880
می پسندم 4
نمی پسندم 1