چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

برگزاری چهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه توسط بیمه‌کوثر


برگزاری چهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه توسط بیمه‌کوثرچهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد ریسک‌های مالی توسط شرکت بیمه‌کوثر برگزار خواهد شد.به گزارش روابط‌عمومی و اعلام دبیر همایش مدیریت ریسک و بیمه؛ این همایش در دی‌ماه سال96 در هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود.

زینب حمیدی‌فر با بیان اینکه همایش یادشده با رویکرد "ریسک‌های مالی" برگزار خواهد شد، خاطرنشان‌کرد: باتوجه‌به اهمیت ویژه به موضوع‌های مالی در صنعت بیمه ازجمله وصول مطالبات، شفاف نبودن صورت‌های مالی، اشکال در ذخیره‌گیری و نیز مشکلات و تنگناهایی که بسیاری از شرکت‌های بیمه در این حوزه با آن مواجه هستند، این موضوع برای همایش انتخاب شد.

وی  برگزاری سه همایش مدیریت ریسک و بیمه در سه سال متوالی را از افتخارات بیمه‌کوثر برشمرد و تصریح‌کرد: امید است، خروجی این همایش برای صنعت بیمه کشور ارزشمند و قابل استفاده باشد.

دبیر همایش با بیان اینکه امسال علاوه‌بر بخش مقالات (متنی و پوستری) یک بخش جدید نیز با عنوان "اینفوگرافی" به همایش اضافه شده است، گفت: طبق برنامه، حدود 250نفر از مدیران، متخصصان، کارشناسان و دانشجویان حوزه‌های مالی و بیمه‌ای در این همایش یک‌روزه حاضر خواهند بود.

زینب حمیدی‌فر ارایه مقالات برگزیده توسط نویسندگان و سخنرانی چهره‌های سرشناس حوزه بیمه و مالی را از اهم برنامه‌های این همایش برشمرد و خبرداد: در طی مراسم، به نفرات برتر به‌رسم یادبود تندیس، لوح‌تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان‌کرد: زمان دقیق برگزاری، موضوع‌ها و زیرموضوع‌های همایش ازطریق پوستر، تارنمای شرکت، جراید تخصصی و غیره به اطلاع عموم خواهد رسید.

 


تاریخ انتشار: سه شنبه، 31 مرداد 1396 ساعت 13:08:14 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 31 مرداد 1396 ساعت 13:08:14 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:2021
می پسندم 6
نمی پسندم 8