چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

گفتمان‌‌سازی راهکار توسعه فرهنگ بیمه


گفتمان‌‌سازی راهکار توسعه فرهنگ بیمهگفتمان‌‌سازی راهکار توسعه و تعمیم فرهنگ بیمه در میان آحاد جامعه است.به گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت، در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی صنعت بیمه، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: مدیران روابط‌عمومی با بهره‌مندی از شواهد محیطی و تاثیرگذاری بر سیاست‌گذاری‌های هسته مرکزی مبتنی بر بازخوردهای محیطی می‌توانند جریان‌های فکری و ذهنی عموم جامعه را مدیریت کنند.

وی گفتمان‌سازی را راه‌حل برون‌رفت از مشکلات موجود در صنعت بیمه دانست و گفت: مدیران روابط‌عمومی با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین و ابزارهای تعاملی و ساختاری می‌توانند در حوزه بازاریابی به معنای عام و خاص، بهبود فرهنگ بیمه در کشور، افزایش ضریب نفوذ بیمه و در مجموع در تصمیم‌سازی سیاست‌گذاران این صنعت نقش موثری را ایفا کنند.

مصطفی زندی، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بیمه‌مرکزی در این جلسه ضمن ارایه گزارشی از عملکرد شورا، بیمه را نوعی نگرش و تفکر دانست و بیان‌کرد: شایسته است بیمه‌مرکزی  با فرهنگ‌سازی در جامعه زمینه‌های پذیرش بیمه در افراد جامعه را به‌وجود آورد و سپس شرکت‌های بیمه افراد را برای بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه‌ای هدایت کنند.

وی با اشاره به اینکه اعضای این شورا در قالب سه‌کمیته تخصصی تبلیغات، اطلاع‌رسانی و تعامل بارسانه‌ها و آموزش، تحقیقات و امورفرهنگی با هدف توسعه فرهنگ بیمه به فعالیت می‌پردازند، خاطرنشان‌کرد: خروجی کمیته‌ها باید استراتژی برنامه‌های عملیاتی و اجرایی باشند.

 


تاریخ انتشار: سه شنبه، 04 مهر 1396 ساعت 12:09:25 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 04 مهر 1396 ساعت 12:55:50 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1691
می پسندم 1
نمی پسندم 0