چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

اعتلای سازمان ‌ها با حفظ کرامت انسانی


اعتلای سازمان ‌ها با حفظ کرامت انسانیاعتلای سازمان‌ ها و شرکت ‌ها با حفظ کرامت نیروی انسانی و خانواده آن ‌ها و همچنین مشتریان آن مجموعه میسر می‌ شود.به گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ رییس سازمان عقیدتی‌سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای‌مسلح، در دیدار با مدیرعامل، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت بیمه‌کوثر، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: شایسته است مدیریت سازمانی براساس دین مبین اسلام و دستورالعمل‌‌های ارزشی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدحسین قندهاری، عقیدتی‌سیاسی و حفاظت‌اطلاعات را بازوان فرماندهان و مدیران مجموعه‌های نیروهای‌مسلح دانست و گفت: با افزایش تعامل میان مجموعه‌های نیروهای‌مسلح با دو مجموعه یادشده امنیت و سلامت فرهنگی و مکتبی را می‌توان در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه احساس کرد.

وی افزود: تطبیق ضوابط سازمان‌ها و شرکت‌ها با قوانین اسلامی و اصوال لازم الرعایه مکتبی ازجمله وظایف عقیدتی‌سیاسی است.

رییس سازمان عقیدتی‌سیاسی ودجا با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) مظهر انسان کامل در تمامی ابعاد عبادی، اجتماعی و سیاسی است، تصریح‌کرد: امید است با درس آموزی از سیره زندگی حضرت صدیقه طاهره(س) و ائمه اطهار زندگی سعادتمندی را داشته باشیم.

مدیرعامل بیمه‌کوثر نیز در این جسله جوان بودن نیروی‌انسانی و ایجاد روحیه مشارکت‌جویی در انجام امور بیمه‌گری، اقتصادی، فرهنگی و مذهبی را نقاط تمایز این شرکت دانست و گفت: وجود سرمایه‌انسانی جوان یکی از فرصت‌ها و مزیت‌های شرکت است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه این شرکت در دو حوزه بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند، خاطرنشان‌کرد: 95 و پنج درصد فعالیت‌های شرکت به‌ترتیب در حوزه بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد.

وی افزود: همکاران شرکت در ستاد، 31سرپرستی در استان‌ها، چهار شعبه در چالوس، کاشان و شرق و غرب تهران در حال ارایه خدمات به آحاد جامعه و به ویژه خانواده بزرگ نیروهای‌مسلح هستند. 

مدیرعامل شرکت از اجرای برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی در این مجموعه به‌صورت مستمر خبرداد و تصریح‌کرد: مراسم‌های ملی و مذهبی در ستاد به‌صورت مجزا و در استان‌ها با مشارکت مسئولان ساتای هر استان برگزار می‌شود.

 

 


تاریخ انتشار: چهارشنبه، 11 بهمن 1396 ساعت 13:48:32 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 11 بهمن 1396 ساعت 17:25:50 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1303
می پسندم 3
نمی پسندم 2