جمعه، 06 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/05 12:12:16 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

تعامل با بیمه‌‌گذاران و همراهی با بیمه‌‌شدگان سرلوحه بیمه‌‌کوثر


تعامل با بیمه‌‌گذاران و همراهی با بیمه‌‌شدگان سرلوحه بیمه‌‌کوثرتعامل با بیمه‌‌گذاران و همراهی با بیمه‌‌شدگان سرلوحه فعالیت‌های شرکت بیمه‌کوثر است.به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ مدیرعامل شرکت در همایش تجلیل از نمایندگان برگزیده سال96 که باحضور معاونان، مدیران، کارکنان و جمعی از نمایندگان شرکت برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: نمانام‌سازی و قرارگرفتن شرکت در ردیف سه شرکت نام آشنا برای مردم با بهره‌مندی از فضا‌های رقابتی میسر است.

مجید مشعلچی‌فیروزآبادی از راه‌اندازی باشگاه مشتریان در سال آینده خبرداد و گفت: با همکاری معاونان، مدیران، کارکنان و شبکه فروش در سراسر کشور این امر تحقق می‌یابد.

وی ایجاد زیرساخت‌های فن‌اوری اطلاعات و ارتباطات را عامل تسریع و تسهیل در ارایه خدمات به شبکه فروش و به‌ویژه عملیات بیمه‌گری در حوزه‌های عمروسرمایه‌گذاری و مسافرتی و نیز ارایه خدمات الکترونیک به ذی‌نفعان دانست و خاطرنشان‌کرد: اکنون شرکت بیمه‌کوثر از نرم‌افزار جامع شرکت فناوران استفاده می‌کند و درنظر دارد در سال آینده به‌منظور ارتقای زیرساخت‌ها از ظرفیت‌های موجود در این حوزه استفاده کند.

مدیرعامل بیمه‌کوثر تفویض اختیار از ستاد به سرپرستی و از سرپرستی به نمایندگان را عامل پیشرفت شرکت دانست و اظهارکرد: تفویض اختیار براساس آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بیمه مرکزی عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه کسب سطح یک توانگری مالی، فروش بیش از هزارمیلیارد تومانی و رتبه91 میان 100شرکت برتر کشور ازجمله دستاوردهای شرکت در سال‌جاری است، افزود: اصلاح ترکیب پرتفوی شرکت و افزایش فروش بیمه‌های زندگی، آتش‌سوزی، باربری و مسئولیت به جای فروش بیمه‌های اتومبیل از اقدامات مهم صورت گرفته در امسال است.

مدیرعامل شرکت بیمه‌کوثر گفت: سود حاصل از عملیات سرمایه‌گذاری شرکت در سال‌جاری به 40میلیارد تومان رسید که نسبت‌به بودجه ابتدای سال و سال‌های گذشته حدود هشت برابر افزایش یافته است.

 


تاریخ انتشار: سه شنبه، 15 اسفند 1396 ساعت 14:02:52 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 16 اسفند 1396 ساعت 20:29:50 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1004
می پسندم 9
نمی پسندم 0