چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

آذربایجان‌‌غربی شانزدهمین مقصد سفر مدیرعامل بیمه‌‌کوثر


آذربایجان‌‌غربی شانزدهمین مقصد سفر مدیرعامل بیمه‌‌کوثرمدیرعامل شرکت بیمه‌‌کوثر در شانزدهمین سفر خود از سرپرستی استان آذربایجان‌غربی بازدید کرد.به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ مدیرعامل شرکت در مراسم دیدار با کارکنان و نمایندگان سرپرستی که باحضور "رییس عقیدتی‎سیاسی"، معاونان "برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی" و "مالی" و مدیران "امور نمایندگان" و "بازاریابی و فروش" شرکت برگزار شد، گفت: تلاش‌های اثربخش همکاران در ستاد، سرپرستی‌ها و شبکه فروش زمینه‌های پیشرفت شرکت را محقق کرده است.

وی پیاده‌سازی ادبیات عملیات راهبردی و تبدیل آن به استراتژی را یکی از نقاط متمایز شرکت دانست و خاطرنشان‌کرد: تغییر ترکیب سبد فروش و برون‌رفت از بیمه شخص‌ثالث و رشد در فروش سایر بیمه‌ها یکی از اقدامات موثر خانواده کوثر در سال گذشته و جاری است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی از سوداوری بیمه‌گری در این شرکت خبرداد و تصریح‌کرد: بهره‌مندی از زیرساخت‌های فن‌اوری، الگوهای توسعه‌ای در ساختار نیروی‌انسانی، مدیریت ریسک، ترکیب فروش، نظارت تخصصی، محاسبات فنی و تقویت شبکه فروش موجب افزایش سوداوری در عملیات بیمه‌گری می‌شود.


تاریخ انتشار: دوشنبه، 22 مرداد 1397 ساعت 14:48:34 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 22 مرداد 1397 ساعت 15:05:36 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:862
می پسندم 25
نمی پسندم 11