چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

مدیرعامل بیمه‌‌کوثر در سفر به لرستان اعلام‌ کرد: شبکه فروش خدمت‌رسان، زینت شرکت‌‌های بیمه


مدیرعامل بیمه‌‌کوثر در سفر به لرستان اعلام‌ کرد: شبکه فروش خدمت‌رسان، زینت شرکت‌‌های بیمهشبکه فروش با تکریم بیمه‌‌گذاران و خدمت‌‌رسانی مناسب به بیمه‌‌شدگان و رعایت مولفه‌‌های کیفی می‌‌توانند زینت شرکت‌‌های بیمه باشند.به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ مدیرعامل شرکت در هجدهمین سفر خود به استان لرستان سفر کرد و در دیدار با کارشناسان و نمایندگان، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: تعامل و گفت‌وگوی مستمر و اثربخش با شبکه همکاران توانا بسترهای موفقیت شرکت را فراهم خواهد کرد.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با تاکید بر برنامه‌محوری و تقید و تعصب بر برنامه‌های ابلاغی و سیاست‌های شرکت برای تحقق اهداف، خاطرنشان‌کرد: برنامه‌ها و سیاست‌های شرکت با نگاه علمی به بازار و تجزیه و تحلیل داده‌ها پایه‌ریزی شده است.

وی افزود: مسئولیت‌پذیری، اخلاق‌مداری، توجه به ارزش‌ها و رعایت شئونات، حفظ کرامت انسانی، رقابت سالم، پایبندی به مقررات و تعهدات و رعایت صداقت و انصاف در تعامل با بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان از ارزش‌های حاکم بر شرکت بیمه‌کوثر است.

گفتنی است، معاونان برنامه‌ریزی و نظارت راهبری، فنی و مالی و مدیران امور نمایندگان و بازاریابی و فروش مدیرعامل را در این سفر همراهی کردند.  


تاریخ انتشار: سه شنبه، 30 مرداد 1397 ساعت 14:36:41 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 03 شهریور 1397 ساعت 13:50:43 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1021
می پسندم 21
نمی پسندم 12