جمعه، 06 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/05 12:12:16 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه کوثر به مناسبت روز کارمند


پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه کوثر به مناسبت روز کارمندكسی كه در راه برطرف ساختن نیاز برادر خود قدم بردارد، مانند كسی است كه سعی میان صفا و مروه به جای آرد. امام صادق (علیه‌السّلام) تحف العقول، ص 303گذران امور در دنیای پیچیده امروز محتاج سازوکارهای منظم و نهادهای سازمان‌یافته‌ای است که بتوانند حجم بالای اطلاعات را مدیریت کنند و علاوه بر راهبری روندها، در سطوح پایین‌تر اجرای اولویت‌بندی‌شده کارها را بر عهده گیرند. همه این‌ها محصولات کارخانه‌های عظیمی است که در آن دیگر خبری از چرخ‌دنده‌های بزرگ صنعتی نیست؛ کارخانه‌هایی که به فراخور بزرگی، مسئولیت و جایگاهش، ما به آن اداره، سازمان، نهاد، شرکت و ... می‌گوییم و قلب زننده و خون درجریان آن را انسان‌های متخصص و حرفه‌ای تشکیل می‌دهند.

کارمند هنر بزرگش ایجاد ارتباط بین آن ساختار ماشینی و خشک و دارای چهارچوب مشخص است با فعالیت‌های فکری و نرم‌افزاری و بعضا تعامل با مردم و مراجعان. فارغ از میزان مهارت، سواد، تخصص و قدرت یک کارمند –که هرکدام یک مثنوی حرف دارد- وی باید قابلیت بالایی در انعطاف‌پذیری و سازگاری با انواع و اقسام مخاطبان خود اعم از سازمان، همکاران بالادستی، همسطح و پایین‌دستی و طیف متنوعی از مراجعان و خدمت‌گیرندگان را داشته باشد.

به گواه آمار، نظرسنجی‌ها و پایش‌های مدام، با افتخار اعلام می‌کنم که جمهور همکارانم در شرکت بیمه‌ی کوثر را باید در زمره بهترین، کارامدترین و وظیفه‌شناس‌ترین کارمندان در صنعت بیمه کشور دانست. ما با اتکا به همین نیروهای زبده و ارزشمند هر روز مسیر تعالی را با شتاب بیشتر و دقت بالاتر طی کرده‌ایم و با امید به پروردگار بر آن پایدار خواهیم ماند.

بر خود فرض می‌دانم فرارسیدن 4 شهریور، روز کارمند را به تمام کارمندان دلسوز و خدوم کشور، صنعت بیمه و به ویژه همکاران گرانقدرم در شرکت بیمه کوثر تبریک بگویم. آرزومندم آن یگانه هستی‌بخش آرامش روان و سلامت جان را همچون مرکبی راهوار برایتان مستدام دارد تا در مسیر دشوار و پرتلاطم خدمت و مسئولیت با تمام توان گام بردارید.

مجید مشعلچی فیروزآبادی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره


تاریخ انتشار: یکشنبه، 04 شهریور 1397 ساعت 16:02:16 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 04 شهریور 1397 ساعت 16:03:42 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:766
می پسندم 6
نمی پسندم 3