چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

انتصاب مدیر بازرسی بیمه‌کوثر


انتصاب مدیر بازرسی بیمه‌کوثرطی حکمی ازسوی مدیرعامل بیمه‌کوثر، مدیر بازرسی شرکت منصوب شد.به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ علی صنعتگر با 29سال سابقه فعالیت در حوزه بازرسی و حراست شرکت‌های دولتی و خصوصی و بانک‌ها به‌عنوان مدیر بازرسی شرکت معرفی شد.

مدیر بازرسی شرکت درخصوص برنامه‌های این مدیریت گفت: تهیه و تنظیم برنامه بازرسی مستمر دوره‌ای و موردی از سرپرستی‌ها، شعب و نمایندگی‌های تحت‌پوشش، تجزیه و تحلیل عملکرد کلی مدیران و کارکنان ستاد و سرپرستی‌ها و نمایندگان و نیز نحوه عملکرد آن‌ها با مشتریان و بررسی و ارایه راهکارهای پیشنهادی به واحدهای تابعه برای اصلاح نقاط ضعف و بهبود نقاط قوت ازجمله برنامه‌های این مدیریت است.

علی صنعتگر پیشگیری از تخلفات و جلوگیری از نارضایتی را یکی از برنامه‌های اصلی این مدیریت دانست و خاطرنشان‌کرد: پیشگیری از تخلف کارکنان و ریشه‌یابی عوامل نارضایتی کارکنان و مشتریان، سندسازی در دریافت و پرداخت خسارت و همچنین کشف تخلفات و برخورد قاطع با افراد خاطی را از دیگر برنامه‌های این مدیریت است.

وی افزود: امید است با همکاری مدیریت‌های اداری و پشتیبانی و آموزش در زمینه شایسته‌سالاری و انتصاب و جذب نیروهای کلیدی بتوانیم گام‌های موثری را برای ارتقای شرکت برداریم.


تاریخ انتشار: یکشنبه، 18 شهریور 1397 ساعت 13:47:30 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 18 شهریور 1397 ساعت 14:04:29 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1359
می پسندم 13
نمی پسندم 6