چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/02/04 14:05:20 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

دیدار مسئولان بیمه‌کوثر با افتخارآفرینان تیم ملی جودوی کشورمان


دیدار مسئولان بیمه‌کوثر با افتخارآفرینان تیم ملی جودوی کشورمانمسئولان بیمه‌کوثر به‌منظور تقدیر از افتخارآفرینان تیم ملی جودوی کشورمان با مسئولان فدراسیون و جمعی از ملی‌پوشان این تیم دیدار کردند.به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ این مراسم باحضور جانشین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای‌مسلح، مدیرعامل و معاونان و جمعی از مدیران شرکت بیمه‌کوثر و همچنین دبیرکل فدراسیون جودو و سرمربیان و مربیان تیم‌های بزرگسالان و جوانان و تعدادی از ملی‌پوشان تیم اعزامی به رقابت‌های جهانی 2018 به باکو برگزار شد.

مدیرعامل شرکت در این نشست صمیمی ضمن تبریک مجدد به اعضای این تیم اعتماد به جوانان، پشتکار و پیگیری را عامل موفقیت‌های چشمگیر جوانان ایرانی در عرصه‌های گوناگون دانست و گفت: امید است بتوانیم در اجرای مسئولیت اجتماعی و حمایت از ورزش‌های پرطرفدار گام‌های استواری برداریم و شاهد پیروزی‌های روزافزون ملی‌پوشان ایرانی در رقابت‌های جهانی باشیم.

در این دیدار به‌رسم یادبود به مدال‌آوران طلا و برنز مسابقات قهرمانی جهانی هدایایی تقدیم شد و برای حاضران بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری و حامی صادر شد. همچنین اعضای این تیم نیز به نشان قدردانی نماد مسابقات را به شرکت بیمه‌کوثر اهدا کردند.


تاریخ انتشار: شنبه، 07 مهر 1397 ساعت 14:15:14 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 07 مهر 1397 ساعت 14:43:56 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:782
می پسندم 5
نمی پسندم 2