جمعه، 01 شهریور 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/05/30 17:27:54 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

مدیرعامل بیمه کوثر در بیستمین سفر استانی عنوان‌‌کرد:


مدیرعامل بیمه کوثر در بیستمین سفر استانی عنوان‌‌کرد:آینده شرکت‌ها در گروی هوشمندی شبکه فروشمدیرعامل شرکت در دیدار با شبکه فروش استان گلستان آینده روشن هر شرکت بیمه‌ای را در گروی هوشمندی شبکه فروش آن دانست.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروزآبادی در سفر به استان گلستان و در جلسه‌ای که با حضور جمعی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، ضمن بیان این مطلب، تصریح‌کرد: نمایندگان با دید صحیح و جذب بازارهای جدید و کم‌ریسک می‌توانند در آینده شرکت نقش موثری را ایفا کنند.

وی تاکید‌کرد: برآورده‌کردن انتظارها به‌صورت دو طرفه و داشتن اطلاعات کافی و شفافیت در تعامل میان هسته مرکزی و شبکه توانمند نمایندگان موجب پیشرفت برنامه‌های شرکت می‌شود.

مدیرعامل شرکت با اشاره به لزوم تداوم سیاست مهار صدور بیمه‌نامه شخص‌ثالث که از سال گذشته آغاز شده است، خاطرنشان‌کرد: استان گلستان باتوجه‌به آب‌وهوای خوش و نیز قرار داشتن در مسیر زائران مشهدالرضا یکی از استان‌های گردشگری است که علاوه‌بر مزایای ویژه، از نظر خطر حوادث رانندگی و خسارت در رشته شخص‌ثالث ریسک بالایی دارد. بنابراین باید شبکه فروش و سرپرستی به جد در این بخش دقت نظر داشته باشند. البته از سوی دیگر به علت تراکم بالای جمعیت در این استان شرایط مناسبی برای فروش بیمه‌های خرد –که هم ریسک کمتری دارد و هم ماندگاری بیشتری- فرا روی شبکه فروش قرار دارد.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه ایجاد تعامل دوسویه میان معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت با نمایندگان یکی از عامل‌های اساسی در پیشبرد اهداف شرکت است، گفت: داشتن الزامات راهبردی و توجه به شبکه فروش اعم از حقیقی و حقوقی زمینه‌های دستیابی به اهداف شرکت را محقق می‌سازد.


تاریخ انتشار: سه شنبه، 04 دی 1397 ساعت 15:15:18 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 05 دی 1397 ساعت 13:15:06 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:1356
می پسندم 22
نمی پسندم 14